MÖBLER / Soffor / Soffa 11944144
nr 1194 4144
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffa, Samsas. Längd: 180
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:19:47
30/7 17:31:35
Samsas (Carl Malmsten)